Dziś jest: poniedziałek 27 marca 2017 r. Jest to 86 dzień roku. Wschód: 06:18 Zachód: 19:03, Dzień liczy: 12 godz. i 45 min.

Wchodzisz z IP:
54.204.253.227
Licznik odwiedzin:
Osób online:4
Przeszukaj aktualności:

Pogoda:
Mapka pogody


QR-Code :)

ZST-I Tetris
 • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że przetarg sprzedaży mienia ruchomego został rozstrzygnięty w dniu 07.11.2016 r., wyniki rozstrzygnięcia zostana przesłane osobom zainteresowanym.

 • Wykaz podręczników
  Wykaz obowiązujących podręczników dla uczniów.

 • Informacje o projekcie "Nowoczesna szkoła zawodowa - nowoczesny region"

 • INFORMACJE O PROJEKCIE "DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI..." na Naszej stronie
  Wszystkie informacje o aktualnym Projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego "Dodatkowe umiejętności praktyczne i wiedza - szansą na sukces zawodowy"

 • SEKCJA TENISA ZIEMNEGO
  działająca przy Szkolnym Klubie Sportów Przestrzennych "TRAWERS"zaprasza do korzystania ze szkolnego kortu i udziału w zajęciach sekcji. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z p. p. Krzysztofem Dulnikiem.

 • Jesteśmy na facebooku
  Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku • Archiwum • Oferta sprzedaży mienia ruchomego (obrabiarki)

  Informujemy, że specyfikacja oferowanych maszyn została udostępniona do pobrania.

  Oferty zakupu należy składać w sekretariacie szkoły do godz. 15.00 dnia 4.11.2016 r.
  Mienie ruchome przeznaczone do sprzedaży w celu oględzin będzie udostępnione w godzinach 12.00 do 14.00 w dniu 3.11.2016 r.

  [pobierz plik ze specyfikacja]


 • Pierwszy Dzień Wiosny w ZST-I
  2017-03-21 14:09
  Czytano: 660 razy.
  W dniu 21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny został zorganizowany w naszej szkole Konkurs Wiedzy Ogólnej. Na 3 lekcji wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie wytypowani przedstawiciele klas zmagali się z wylosowanymi przez siebie pytaniami.

  „Pi Day”
  2017-03-11 12:41
  14 marca to Światowy Dzień Liczby pi. Liczba pi wyraża stosunek długości obwodu koła do długości jego średnicy i zwykle zapisywana jest w przybliżeniu jako 3,14. Można ją spotkać w wielu formułach matematycznych, jest także obecna w fizyce, astronomii, ekonomii i w wielu innych dziedzinach wiedzy.

  Data 14 marca została wybrana z powodu skojarzenia pierwszych cyfr rozwinięcia dziesiętnego pi, w szczególności „14 marca” zapisywany jest w USA, jako „3.14”.

  Poniżej najpiękniejszy wzór matematyki - tożsamość Eulera. Widać tu liczbę pi w towarzystwie jednostki urojonej i i stałej Nepera - e  R.Kurek


  Dzień Kobiet w Internacie ZST-I
  2017-03-10 18:46
  Czytano: 995 razy.
  W dniu 8 marca 2017r. chłopcy z naszego Internatu pod opieką p. A. Badziocha zorganizowali Dzień Kobiet. Zaprosili wszystkie Panie na świetlicę, gdzie zorganizowali moc niespodzianek.
  Na początek czterech uzdolnionych zaprezentowało układ taneczny w rytm różnych utworów, poczynając od muzyki klasycznej kończąc na klubowej.
  Następnie trzech śmiałków zgłosiło się do zabawy w której mogli przekonać się na swojej skórze jak to jest być kobietą. Koleżanki zafundowały im makijaż, manicure i depilację nóg. Śmiechu było co niemiara.
  Na koniec panowie poczęstowali wszystkich pysznym, czekoladowym tortem.

  U. Szczepanowska


  Zajęcia tenisowe w ramach Światowego Dnia Tenisa
  2017-03-06 17:32
  Czytano: 1908 razy.
  W dniu 6 marca 2017r. po zajęciach lekcyjnych grupa kilkunastu uczniów wzięła udział w zajęciach promujących tenis ziemny w ramach Światowego Dnia Tenisa. Wszyscy chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności w prostych ćwiczeniach tenisowych, poznając podstawowe uderzenia tej dyscypliny sportu. Pozostali, mniej aktywni, mieli możliwość udziału w quizach z ogólnie pojętej wiedzy tenisowej.

  Opublikował: J. Jurczyk


  6 marca 2017 - Światowy Dzień Tenisa w ZST-I
  2017-02-28 22:02
  To już po raz czwarty zapraszamy na świetna zabawę z tenisem ziemnym. Światowy Dzień Tenisa (ang. World Tennis Day) – święto obchodzone w pierwszy poniedziałek marca, ustanowione przez Międzynarodową Federację Tenisową. Celem tego święta jest zwiększenie zainteresowania tenisem wśród najmłodszych i jego szersza promocja na świecie. Tego dnia największe ośrodki tenisowe organizują mecze pokazowe gwiazd, a szkoły tenisowe przeprowadzą specjalne tenisowe animacje, w ramach których wszyscy chętni za darmo mogą poznać podstawy gry w tenisa, a także nauczyć się pierwszych kroków na korcie. Więcej o Światowym Dniu Tenisa na wikipedia

  Opublikował: J. Jurczyk  Studniówka 2017
  2017-02-12 12:43
  Czytano: 3395 razy.
  „Dzisiaj w głowie czarne chmury,
  Lecz zdążymy do matury!!!
  Niech dzięcioły w lesie kują
  Maturzyści dziś balują”

  - tymi słowami maturzyści naszej szkoły rozpoczęli Bal Studniówkowy, który odbył się 11 lutego w Pałacu w Konarach.
  O godzinie 19:00 Dyrektor Szkoły p. Sylwester Pałka uroczyście przywitał przybyłych gości, Grono Pedagogiczne, rodziców i uczniów wraz z osobami towarzyszącymi, a także przedstawicieli lokalnej prasy. Nastąpiło oficjalne otwarcie balu po którym zabrzmiały dźwięki Poloneza i młodzież przygotowana pod bacznym okiem p. Jolanty Gluzickiej dostojnym krokiem rozpoczęła korowód taneczny.


  Wyjazd do Niestachowa
  2017-01-28 13:02
  Czytano: 3225 razy.
  W piątek 27 stycznia uczniowie ZST-I wzięli udział w wycieczce do Niestachowa koło Kielc. Celem wyjazdu była nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie. Pogoda i warunki na stoku były bardzo dobre. Wszyscy wspaniale się bawili korzystając z uroków zimy. Osoby które pierwszy raz miały kontakt z tym sportem poznały podstawy narciarstwa i samodzielnie mogły zjechać z najwyższego wzniesienia ośrodka narciarskiego. Część uczniów wykazała się dużymi uzdolnieniami i odkryła nowe hobby które może przerodzić się w pasję na całe życie. Już w drodze powrotnej planowali następny wyjazd. Właśnie rozpoczynają się ferie i jest dużo wolnego czasu który można aktywnie spędzić uprawiając sporty zimowe.

  M. Kryczka


  Goście z Politechniki Krakowskiej
  2017-01-19 14:12
  Czytano: 3498 razy.
  W dniu 19.01.2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas maturalnych z p. dr inż. Kazimierzem Wojtasem z Katedry Ogrzewnictwa, Wentylacji, Klimatyzacji i Chłodnictwa na Politechnice Krakowskiej.
  W czasie spotkania uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną uczelni na Wydziale Inżynierii Środowiska oraz otrzymali ciekawe informacje z dziedziny:
  ¨ Chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła,
  ¨ Systemów wentylacji i klimatyzacji w ekologicznym i inteligentnym budynku,
  ¨ Energooszczędnych systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych,
  Natomiast, obecni studenci zdradzili naszym uczniom najciekawsze tajniki z życia studenckiego na Politechnice.

  Odliczanie do studniówki
  2017-01-19 12:42
  Czytano: 3608 razy.
  W dniu 19.01.2017 r. uczniowie klas maturalnych przejęci zbliżającym się Balem Studniówkowym, mimo zimowej i mroźnej aury za oknem zorganizowali przed szkołą próbę poloneza.
  Zapowiada się, że również i w tym roku „chodzony” przy dźwiękach muzyki z "Pana Tadeusza" będzie pięknym rozpoczęciem Balu Studniówkowego, który już tuż tuż. Nie dziwi nikogo ten fakt, gdyż tak jak co roku nad przygotowaniem młodzieży czuwało baczne oko p. Jolanty Gluzickiej.

  XVIII Turniej Noworoczny w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego
  2017-01-18 17:33
  Czytano: 3560 razy.
  W środę 18 stycznia 2017 w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie odbył się XVIII Turniej Noworoczny w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego. Wzięły w nim udział dziewczęce reprezentacje następujących szkół: ZSZ Pińczów, LO Pińczów, ZST-I Busko. Nasza szkoła zajęła III miejsce a w skład zespołu weszły następujące zawodniczki:

   Wyswietlono: 0 do 10 wiadomosci z  738     wiecej >>
  Do góry ...